Kieliszek do shotów

KIELISZEK

17,99 zł

Kieliszek do suchego lodu 

To nowy, innowacyjny kieliszek typu shot o pojemności 50 ml, wykorzystujący suchy lód. Posiada opatentowane urządzenie zabezpieczające, które umożliwia bezpieczne użycie suchego lodu w napojach za pomocą naszego suchego lodu dopuszczonego do kontaktu z żywnością.

Kieliszki wykonane są z wysokiej jakości poliwęglanu ze specjalnym podwójnym dnem, pozwalającym na bezpieczne i wygodne umieszczenie kilku granulek suchego lodu o średnicy 3 mm.

Już 20 kieliszków w połączeniu z zestawem lodu o wadze 5 kg, będzie idealnie pasowała na małe przyjęcia, urodziny czy imprezy. 

100 kieliszków będzie idealne na większe imprezy, do których zalecamy co najmniej 20 kg suchego lodu.  

Kieliszki są wielokrotnego użytku i nadają się do mycia w zmywarce.

!! Jeśli potrzebujesz dodatkowych efektów dymnych lub większej ilości kieliszków, wybierz większe ilości suchego lodu !!

Wymiary produktu

95 mm wys. x 35 mm śr

Jak to działa?

Kieliszek wypełniamy suchym lodem o granulacie 3 mmGdy pożądany płyn zostanie wlany do kieliszka, natychmiast zacznie bąbelkować, tworząc gęstą mgłę. Dym składa się z maleńkich kropelek wody - zupełnie jak mgły powstające w naturze. Mgiełka rozprowadza zapach napoju, dzięki czemu poczujesz zapach napoju, zanim go skosztujesz!

Pojemność: 50 ml
Ilość sztuk: 1

Uwaga!!

Kieliszek i lejek sprzedawane osobno

Podczas stosowania suchego lodu należy przestrzegać podstawowych zasad bezpieczeństwa. Zostaną one również dołączone do paczki którą Państwo otrzymacie.

Środki bezpieczeństwa i reguły postępowania:

 • Przy kontakcie z suchym lodem należy pamiętać, aby nie dotykać suchego lodu bezpośrednio gołymi rękami.
 • Suchy lód nie jest przeznaczony do bezpośredniego spożycia. Nie wolno go spożywać, ani używać do chłodzenia napoi. Suchy lód jest środkiem mrożąco – chłodzącym stosowanym w różnych dziedzinach przemysłu. Suchy lód nie ma nic wspólnego z kostkami lodu konsumpcyjnego.  
 • Obowiązuje zasada: ograniczyć do minimum czas otwarcia pojemnika z suchym lodem, a tym samym czas przebywania bezpośrednio przy pojemniku.
 • Należy pamiętać, że ze względu na właściwości suchego lodu nie należy go przechowywać w szczelnie zamkniętych, nieprzystosowanych do tego pojemnikach, gdyż grozi to ich rozsadzeniem, co może być niebezpieczne dla zdrowia i życia.
 • Pojemnik z suchym lodem oraz sam suchy lód należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt.
 • Bezpośredni kontakt z dwutlenkiem węgla (CO2) w postaci stałej (suchy lód ma temp - 78° C ) może spowodować odmrożenia.
 • NIE dopuścić do połknięcia, ponieważ połknięcie suchego lodu może doprowadzić do bardzo poważnych obrażeń wewnętrznych. W przypadku połknięcia zapewnić natychmiastową pomoc lekarską.
 • Nie wprowadzać suchego lodu do kanalizacji, piwnic, szybów i podobnych miejsc, gdzie jego stężenie stałoby się nadmiernie wysokie. 

Jeśli dojdzie do bezpośredniego kontaktu z suchym lodem, należy: 

 1. Kontakt ze skórą: odmrożenia skóry przemywać przez ok. 15 minut letnią wodą, następnie okryć jałowym opatrunkiem i zapewnić pomoc lekarską.
 2. Kontakt z oczami: bolesne i trudno gojące się odmrożenia mogą spowodować trwałe uszkodzenia wzroku. Oczy po zetknięciu z suchym lodem natychmiast przepłukać letnią wodą, płukanie powtarzać przez kolejne 15 minut. Następnie okryć jałowym opatrunkiem zachowując sterylność. Zapewnić natychmiastową pomoc lekarza okulisty.
 3. Osoby, u których zaobserwowano: przyspieszony oddech, bóle głowy, niemożność poruszania się, brak przytomności, należy wyprowadzić na świeże powietrze, zapewnić spokój i ciepłe okrycie. Wezwać lekarza

Zobacz także:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

© Strona wykonana przez dotblue