Suchy lód na weselu nie tylko do pierwszego tańca

Jeśli zastanawiasz się, jak zaplanować piękne przyjęcie weselne, znajdziesz niezliczone zasoby, od przewodników krok po kroku, porad dotyczących żywności i napojów, po zalecenia dotyczące układu. Ale jeśli chcesz dodać trochę magii do swojego wyjątkowego dnia, jedyną rzeczą, którą absolutnie musisz mieć, jest suchy lód! Dlatego stworzyliśmy pięć najlepszych wskazówek dotyczących organizacji magicznego ślubu z suchym lodem.

Porada 1: Taniec w chmurach do pierwszego tańca - sucha mgła lodowa na weselu podczas pierwszego tańca panny młodej i pana młodego

Jeśli jesteś jak większość zaangażowanych par, to pewnie spędzasz godziny na poszukiwaniu idealnej piosenki do pierwszego tańca. Ale muzyka nie jest jedyną rzeczą, która ustawi nastrój na jeden z najbardziej romantycznych tańców, jakie kiedykolwiek wykonacie razem. Na niezapomnianą chwilę przemień parkiet w chmurę, używając suchego lodu!
W przeciwieństwie do mgły, suchy lód nie zawiera żadnych niepożądanych substancji chemicznych, cząstek stałych lub zapachów. Twoja mgła pozostanie nisko nad ziemią, tworząc piękny efekt, którego Twoi goście nigdy nie zapomną bez blokowania czyjegoś widoku. Jest to również świetna opcja, jeśli nie jesteś zbyt pewny swoich umiejętności tanecznych. Ludzie będą pod wrażeniem mgły, i nie zauważą, jeśli przegapisz krok lub dwa!
Zalecamy współpracę ze swoim DJ-em lub koordynatorem ślubu w celu zorganizowania mgły podczas pierwszego tańca, ale możliwe jest również samodzielne wykonanie tego efektu. 
 

Wskazówka 2: Stwórz magiczną atmosferę dzięki akcentom na suchym lodzie - sucha mgła lodowa stosowana jako dekoracja akcentująca na stołach weselnych

Innym sposobem na dodanie odrobiny magii do przyjęcia weselnego jest dekorowanie stołów suchym lodem. W przypadku tego rodzaju dekoracji można pójść trochę inną drogą niż w przypadku pierwszego tańca. Wystarczy kilka szklanych wazonów wypełnionych ciepłą wodą i niewielką ilością suchego lodu przy każdym stole, aby stworzyć piękny efekt. 
Aby zachęcić gości przed wejściem do jadalni, możesz dodać efekt mgły do stołu, na którym znajdują się karty z menu lub miejscami przy stołach. Możesz być tak kreatywny, jak tylko chcesz!

Porada 3: Trzymaj jedzenie i picie zimne, dłużej na ślubie na świeżym powietrzu

Przyjęcia weselne na świeżym powietrzu mogą być absolutnie piękne, ale jeśli twój ślub odbędzie się w ciepłych miesiącach letnich, może być wyzwaniem, aby zachować zimne jedzenie i napoje. Suchy lód to idealne rozwiązanie do przechowywania rzeczy schłodzonych, a nawet zamrożonych, w trakcie całego przyjęcia.
Przy temperaturze −78,5 °C   moc chłodzenia suchego lodu jest prawie nie do pobicia. W przeciwieństwie do normalnego lodu z wody, suchy lód nie rozpuści się w wodnisty bałagan, potencjalnie mocząc jedzenie, które próbujesz utrzymać w zimnie. Można nawet podawać mrożone przysmaki, takie jak kanapki z lodami, jako część stołu deserowego! Możliwości są nieskończone. 

Porada 4: Trzymaj komary z daleka

Oprócz ciepła komary mogą być kolejnym wyzwaniem podczas plenerowych wesel i przyjęć. Nikt nie chce martwić się, że ich goście kręcą się i wiercą, aby uniknąć ukąszeń, podczas gdy powinni skupić się na świętowaniu szczęśliwej pary! Na szczęście suchy lód może być również twoim najlepszym przyjacielem w walce z komarami.
Jak już wiesz, suchy lód składa się z zamrożonego dwutlenku węgla. Po umieszczeniu na zewnątrz suchy lód zamieni się w gazowy dwutlenek węgla. Komary będą przyciągane do tego gazu, ponieważ będą myśleć, że to duży ssak jest w pobliżu. Umieszczając suchy lód obok pułapki na komary w bezpiecznej odległości od gości, może to być idealny sposób, aby  nie przeszkadzały gościom. Pamiętaj, aby umieścić suchy lód gdzieś gdzie zwierzęta lub dzieci nie będą mogły go dosięgnąć, na przykład wysoko na stole.

Porada 5: Zamroź kawałek tortu weselnego

Po tych wszystkich przygotowaniach twój ślub przeleci jakby w ciągu kilku minut. Przy odrobinie szczęścia będziesz mieć piękne zdjęcia i wspomnienia. Dzięki zastosowaniu suchego lodu można również zamrozić kawałek tortu ślubnego, aby cieszyć się jego pierwszą rocznicą, przeglądając album ślubny i wspomnienia.
Zamrożenie ciasta w tradycyjnej zamrażarce nie zawsze dobrze sprawdza się w zachowaniu smaku, ale błyskawiczne zamrożenie ciasta w suchym lodzie pomaga utrzymać smaczne ciasto nawet rok po przyjęciu weselnym. 

© Strona wykonana przez dotblue