Taniec w chmurach

Używając prawdziwego suchego lodu efekt będzie autentyczny i oszałamiający. Jeśli kiedykolwiek widziałeś programy takie jak "Taniec z gwiazdami" lub "X-Factor" - na pewno zobaczyłeś suchy lód w akcji. Przytulne chmury wypełniają parkiet, tworząc prawdziwy "wow" dla Twoich gości, podczas gdy tańczysz do wybranej piosenki. Twoje zdjęcia z niesamowitego pierwszego tańca będą punktem rozmowy przez wiele szczęśliwych lat, które nadejdą.

Cały efekt potrwa przez cały twój pierwszy taniec. Efekt "WOW" będzie trwał tylko jeden wieczór — ale wspomnienia i wspaniałe zdjęcia przetrwają całe życie.

Na ilu weselach byłeś gdzie Młoda Para miała taniec z suchym lodem? Maksymalnie na jednym! Spraw, aby Twój pierwszy taniec był jeszcze bardziej wspaniały, wyjątkowy i niezapomniany.

Czym więc jest suchy lód?

Po dodaniu suchego lodu do ciepłej wody natychmiast powstaje gęsta biała mgła. Biała mgła to aerozol maleńkich kropelek wody, podobnie jak mgła stworzona w sposób naturalny. Dzieje się tak dlatego, że bardzo zimny suchy lód sublimuje od fazy stałej do gazowej i przepuszcza bąbelki przez wodę. W ten sposób gaz CO2 opuszcza zbiornik wody, w którym znajduje się znaczna ilość wilgotnego powietrza. Zimny gaz CO2 kondensuje cząsteczki wody w powietrzu nad pojemnikiem, prowadząc do powstania maleńkich kropelek wody, które są tak małe, że pozostają w zawiesinie z gazem.
Jedyną różnicą między mgłą naturalną a suchą mgłą lodową jest obecność gazowego CO2 przeplatanego kroplami wody. Gaz CO2 jest cięższy od powietrza i dlatego ma tendencję do przenoszenia białej mgły w kierunku poziomu gruntu, tworząc olśniewające efekty!

Mgła pokryje ziemię, zejdzie po schodach i zawiruje, gdy przejdzie. Nie wzniesie się do lekkich belek, takich jak maszyny z mgłą typu glikolowego i nie zrobi delikatnej mgły w powietrzu jak mgła. Mgła suchego lodu nie ma zapachu, nie zawiera chemikaliów i nie pozostawia tłustych pozostałości.

Istnieje bardzo niewielu DJ-ów, którzy zainwestowali w odpowiedni sprzęt do produkcji tego efektu, a nie jest to tani efekt, a suchy lód musi zostać dostarczony przez wyspecjalizowaną firmę taką jak np. elod.pl. Upewnij się więc, czy faktycznie DJ używa suchego lodu.

Niektórzy tworzą podobny efekt mgły, ale używają taniego przeprojektowanego urządzenia do mgły z chemikaliami do maszyn przeciwmgielnych ze standardowym lodem z wody z kranu, aby schłodzić substancję chemiczną mgły, aby utrzymać niską temperaturę mgły. Jest to kiepski efekt, a gdy mgła jest już zakłócona, ludzie przechodzą przez nią, może włączyć się alarm pożarowy.

Pamiętaj - tylko prawdziwy suchy lód i odpowiednia aplikacja zapewni Ci przepiękny "Taniec w chmurach" niczym z telewizyjnego show.


© Strona wykonana przez dotblue