Czy chcesz, aby impreza urodzinowa Twojego dziecka była najlepsza? Wielu rodziców chce znaleźć jeszcze bardziej kreatywne sposoby na wyróżnianie imprez urodzinowych swoich dzieci. Suchy lód to doskonały sposób na unikalne przyjęcie urodzinowe Twojego dziecka. Dzisiaj przyjrzymy się dwóm różnym pomysłom, które można wykorzystać do włączenia suchego lodu w tematyczne przyjęcia urodzinowe.

Zimowa kraina czarów

Minęły ponad 3 lata odkąd został wydany, a jednak film Disneya Frozen jest nadal bardzo popularny wśród dzieci. Nic dziwnego, że imprezy urodzinowe z motywem Frozen dominowały przez ostatnie kilka lat. Jeśli Twoje dziecko chce przyjęcia urodzinowego w stylu tematycznym, możesz użyć suchego lodu, by stworzyć zimową krainę, tak jak Elsa! Po prostu umieść kawałki  suchego lodu w wiadrach z wodą, aby stworzyć śnieżny, mglisty efekt. Pamiętaj, aby zachować techniki bezpieczeństwa podczas pracy z suchym lodem!

Magiczna Mikstura

Z drugiej strony, Harry Potter jest popularny od wielu lat i został ostatnio przypomniany dzięki filmowi Fantastyczne zwierzęta i Gdzie je znaleźć. Zabierzcie swoje dzieci i ich przyjaciół w podróż do Hogwartu i uwarz mikstury, tak jak Harry! Będziesz potrzebować duży plastikowy lub metalowy kocioł, plastikowy lub metalowy pojemnik wystarczająco mały, aby zmieścił się wewnątrz kotła, 1-2 litry gorącej wody, 2-3 kilogramy suchego lodu, rękawiczki, młotek i ręcznik. Napełnij mały pojemnik gorącą wodą i włóż do kotła. Włóż rękawice, zawiń suchy lód w ręcznik i użyj młotka, aby podzielić go na kawałki wielkości piłki do tenisa lub kup od razu granulowany suchy lód. Następnie włóż suchy lód do napełnionego wodą pojemnika i zobacz, co się stanie! Dodaj kropelki barwników, aby wyglądały jak specjalna mikstura!
Spróbuj te i inne pomysły zabaw z suchym lodem aby uprzyjemnić każdą rodzinną imprezę i zrobić wrażenia na gościach Twoich dzieci.

© Strona wykonana przez dotblue