Bloki suchego lodu Zobacz większe

Suchy lód bloki 30 kg (5x6 kg)

ZSBL5X6

272,98 zł

Suchy lód bloki 30 kg (5x6 kg)

Idealnie nadają się do wykorzystania jako czynnik chłodniczy przy transporcie produktów wymagających niskiej temperatury, a także do wytwornicy ciężkiego dymu. 
Nasze bloki zawierają 99,9% dwutlenku węgla, który jest produktem naturalnym, niepozostawiającym smaku ani zapachu.
Dostarczamy je w styropianowych opakowaniach tzw. styrboxach dopuszczonych do kontaktu z żywnością przez PZH, które z powodzeniem spełnią funkcję przenośnego zamrażalnika.

Jak przechowywać suchy lód?

Przechowuj suchy lód w izolowanym pojemniku – im lepsza izolacja, tym wolniejsza sublimacja do gazowego CO₂. Najlepszym pojemnikiem jest styropianowe pudełko, w którym wysłano suchy lód. Nie przechowuj suchego lodu w szczelnym lub szklanym pojemniku. Sublimacja suchego lodu do gazowego CO₂ spowoduje, że hermetyczny pojemnik rozszerzy się, pęknie.

Uwaga: suchy lód można przechowywać w domowych zamrażarkach (nieprzychodzących), pod warunkiem, że suchy lód jest przechowywany w styropianowym opakowaniu. Suchy lód w zamrażarce uwalnia CO₂, jednak nie ma ryzyka uduszenia. Zamrażarka zmniejszy przenikanie ciepła do pudełka i przedłuży żywotność lodu. 

Wymiary thermoboxa (długość/szerokość/wysokość):

  • Wewnętrzne: 50x30x29
  • Zewnętrzne: 58x38x37Na życzenie istnieje możliwość otrzymania plastrów suchego lodu.

Dostawa suchego lodu

Dzięki zastosowaniu specjalnych opakowań z grubymi ściankami udało nam się zminimalizować nieunikniony proces utraty masy do 25% wagi w ciągu pierwszej doby. 
Przy składaniu zamówienia prosimy jednak o wybranie terminu dostawy, jak najbliższego planowanej dacie użycia.

Zamówienia złożone do godziny 10:00 zostaną wysłane tego samego dnia roboczego.

Zobacz także:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

© Strona wykonana przez dotblue