Suchy Lód 25 kg

  • 3 mm
  • 16 mm

166,99 zł

Suchy lód

Suchy lód w formie granulatu 3 lub 16 mm. Granulacja 3 mm nadaję się do zastosowania we wszystkich akcesoriach dostępnych w naszym sklepie np. mieszadełkach, kieliszkach lub klatkach. Taki rozmiar jest również preferowany przez kucharzy do wykorzystania przy przygotowaniu kuszących lodów, czy sorbetów ze świeżo wyciśniętych owoców.
Suchy lód wykonujemy z dwutlenku węgla o czystości 99,9%, będącym naturalnym produktem. Dostarczamy go w styropianowym opakowaniu dobranym do rozmiaru zestawu, tzw. styrboxie, który posiada atest PZH i jest dopuszczony do kontaktu z żywnością. Pudełko spowalnia proces sublimacji suchego lodu, czyli utraty jego masy.

Na ile wystarczy 25 kg?

To zależy :) 25 kg suchego lodu, podobnie jak 10 kg może zostać wykorzystane w kilka minut do zadymienia np. małego pomieszczenia, a może wystarczyć na dwa dni do natychmiastowego chłodzenia napojów (wystarczy już tylko jedna minuta, aby schłodzić puszkę czy butelkę), podawania zachwycających dymiących drinków, czy przygotowywania potraw lub deserów.
Utratę suchego lodu spowolnimy przechowując go w chłodnym pomieszczeniu, ograniczając otwieranie opakowania.

Dostawa suchego lodu

Dzięki zastosowaniu specjalnych opakowań z grubymi ściankami udało nam się zminimalizować nieunikniony proces utraty masy do 25% wagi w ciągu pierwszej doby.
Przy składaniu zamówienia prosimy jednak o wybranie terminu dostawy jak najbliższego planowanej dacie użycia.

Zamówienia złożone do godziny 10:00 zostaną wysłane tego samego dnia roboczego.

Zobacz także:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

© Strona wykonana przez dotblue