Duży zestaw na imprezę

 • 3 mm

479,99 zł Brutto

Zestaw 30 kg suchego lodu + 10 mieszadełek i kieliszków oraz dwie klatki

Ten zestaw jest idealny na duże imprezy. Składa się z granulek suchego lodu w formie granulatu o średnicy 3 mm oraz 10 mieszadełek do drinków, 10 kieliszków do shotów oraz dwóch klatek.
Suchy lód wykonujemy z dwutlenku węgla o czystości 99,9%, będącym naturalnym produktem. Dostarczamy go w styropianowych opakowania dobranych do rozmiaru zestawu, tzw. styrboxach, które posiadają atest PZH i są dopuszczone do kontaktu z żywnością.
Specjalne opakowanie spowalnia proces sublimacji suchego lodu, czyli utraty jego masy.

Gratisowe akcesoria są dostępne tylko przy dostawie kurierem.

Na ile wystarczy 30 kg?

To zależy :) Całość lodu możemy wykorzystać w kilka minut do zadymienia np. pomieszczenia, a możemy go mieć aż przez trzy dni i wykorzystywać do natychmiastowego chłodzenia napojów (wystarczy tylko minuta, aby schłodzić puszkę czy butelkę), podawania dymiących drinków za pomocą mieszadełek, idealnie schłodzonych efektownych shotów, czy przygotowywania potraw lub deserów.
Utratę suchego lodu spowolnimy, przechowując go w chłodnym pomieszczeniu i ograniczając otwieranie opakowania.

Zawartość zestawu:

 • Suchy lód: 30 kg
 • Mieszadełka: 10 sztuk
 • Kieliszki: 10 sztuk
 • Klatki na suchy lód: 2 sztuki
 • Opakowanie do przechowywania

Dostawa suchego lodu

Dzięki zastosowaniu specjalnych opakowań z grubymi ściankami udało nam się zminimalizować nieunikniony proces utraty masy do 25% wagi w ciągu pierwszej doby.
Przy składaniu zamówienia prosimy jednak o wybranie terminu dostawy jak najbliższego planowanej dacie użycia.

 

Środki bezpieczeństwa i reguły postępowania:

 1. Przy kontakcie z suchym lodem należy pamiętać, aby nie dotykać suchego lodu bezpośrednio gołymi rękami.
 2. Suchy lód nie jest przeznaczony do bezpośredniego spożycia. Nie wolno go spożywać, ani używać do chłodzenia napoi. Suchy lód jest środkiem mrożąco – chłodzącym stosowanym w różnych dziedzinach przemysłu. Suchy lód nie ma nic wspólnego z kostkami lodu konsumpcyjnego.  
 3. Obowiązuje zasada: ograniczyć do minimum czas otwarcia pojemnika z suchym lodem, a tym samym czas przebywania bezpośrednio przy pojemniku.
 4. Należy pamiętać, że ze względu na właściwości suchego lodu nie należy go przechowywać w szczelnie zamkniętych, nieprzystosowanych do tego pojemnikach, gdyż grozi to ich rozsadzeniem, co może być niebezpieczne dla zdrowia i życia.
 5. Pojemnik z suchym lodem oraz sam suchy lód należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt.
 6. Bezpośredni kontakt z dwutlenkiem węgla (CO2) w postaci stałej (suchy lód ma temp - 78° C ) może spowodować odmrożenia.
 7. NIE dopuścić do połknięcia, ponieważ połknięcie suchego lodu może doprowadzić do bardzo poważnych obrażeń wewnętrznych. W przypadku połknięcia zapewnić natychmiastową pomoc lekarską.
 8. Nie wprowadzać suchego lodu do kanalizacji, piwnic, szybów i podobnych miejsc, gdzie jego stężenie stałoby się nadmiernie wysokie. 

Jeśli dojdzie do bezpośredniego kontaktu z suchym lodem, należy: 

 1. Kontakt ze skórą: odmrożenia skóry przemywać przez ok. 15 minut letnią wodą, następnie okryć jałowym opatrunkiem i zapewnić pomoc lekarską.
 2. Kontakt z oczami: bolesne i trudno gojące się odmrożenia mogą spowodować trwałe uszkodzenia wzroku. Oczy po zetknięciu z suchym lodem natychmiast przepłukać letnią wodą, płukanie powtarzać przez kolejne 15 minut. Następnie okryć jałowym opatrunkiem zachowując sterylność. Zapewnić natychmiastową pomoc lekarza okulisty.
 3. Osoby, u których zaobserwowano: przyspieszony oddech, bóle głowy, niemożność poruszania się, brak przytomności, należy wyprowadzić na świeże powietrze, zapewnić spokój i ciepłe okrycie. Wezwać lekarza.

Suchy lód wyślemy do Państwa kurierem GLS.

Przy przesyłce kurierskiej prosimy o wybranie terminu dostawy najbliższego dacie planowanego użycia suchego lodu, z uwagi na sublimację suchego lodu.

Sublimacja to naturalny proces w którym suchy lód przechodzi z formy stałej w formę gazową, czyli odparowuje. Nie możemy mu zapobiec, możemy go tylko spowolnić unikając częstego otwierania pojemnika i przechowując paczkę z suchym lodem w chłodnym i zacienionym miejscu.

Suchy lód w paczce traci około 25% wagi w ciągu pierwszej doby.

Zobacz także:

© Strona wykonana przez dotblue