30x30x40cm 15,5 L Styrobox pudełko sytropanowe

PM400

50,43 zł

Pojemnik termiczny z styropianu idealnie nadający się do przechowywania suchego lodu i innych produktów na zewnątrz. 

Pudełko termiczne to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą przechowywać swoje produkty na zewnątrz i zapewnić im odpowiednią temperaturę. Pudełko jest lekkie i łatwe w przenoszeniu, a jego solidna konstrukcja zapewnia trwałość. Jednocześnie opakowania EPS (opakowania styropianowe) mają doskonałe właściwości izolacyjne oraz regulują wilgotność. Są odporne na wstrząsy, wilgoć i wodę. Zabezpieczają produkty przed naciskiem, działaniem światła, utratą zapachu i wysychaniem. W połączeniu z wkładami chłodzącymi w postaci żelu lub suchego lodu, stanowią doskonałe narzędzie do transportu różnego rodzaju wyrobów.

Pudełka produkowane są również z surowców o podwyższonych właściwościach termicznych lub obniżonej chłonności wody. M.in.: LAMBDAPOR, PERIPOR, ARCEL, PIOCELAN i inne.

Na oferowane opakowania styropianowe posiadamy atest higieniczny oraz certyfikat jakości zdrowotnej. To pozwala nam dostarczać opakowania styropianowe na żywność dla szeroko rozumianej branży spożywczej, w tym producentów żywności, obiektów z branży HoReCa oraz dystrybutorów żywności.

CERTYFIKATY JAKOŚCI (Do pobrania) :

Parametry w centymetrach (długość x szerokość x wysokość) i litrach:

wymiary zewnętrzne z pokrywką: 30x30x40

wymiary wewnętrzne bez pokrywki: 22x22x32

grubość ścianki: 4 cm

pojemność: 15,5 litra

Mamy dostępne inne wymiary opakowań styropianowych.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

© Strona wykonana przez dotblue