Zestaw kieliszków do drinków z suchym lodem 8szt.

ZKDSL8

139,28 zł

BARK W MAGAZYNIE

Innowacyjne kieliszki wykonane z wysokiej jakości poliwęglanu ze specjalnym podwójnym dnem, pozwalającym na bezpieczne i wygodne umieszczenie kilku granulek suchego lodu o średnicy 3 mm.

Już 20 kieliszków w połączeniu z zestawem lodu o wadze 10 kg, będzie idealnie pasowała na małe przyjęcia, urodziny czy imprezy. 

100 kieliszków będzie idealne na większe imprezy, do których zalecamy co najmniej 20 kg suchego lodu.  

Kieliszki są wielokrotnego użytku i nadają się do mycia w zmywarce.

Wymiary produktu

95 mm wys. x 35 mm śr

Jak to działa?

Kieliszek wypełniamy suchym lodem o granulacie 3 mm. Gdy pożądany płyn zostanie wlany do kieliszka, natychmiast zacznie bąbelkować, tworząc gęstą mgłę wodną. Dym składa się z maleńkich kropelek wody - zupełnie jak mgły powstające w naturze. Mgiełka rozprowadza zapach napoju, dzięki czemu poczujesz zapach napoju, zanim go skosztujesz!

Pojemność: 50 ml

Pojemność: 50 ml
Ilość sztuk: 8

Podczas stosowania suchego lodu należy przestrzegać podstawowych zasad bezpieczeństwa. Zostaną one również dołączone do paczki którą Państwo otrzymacie.

Środki bezpieczeństwa i reguły postępowania:

 • Przy kontakcie z suchym lodem należy pamiętać, aby nie dotykać suchego lodu bezpośrednio gołymi rękami.
 • Suchy lód nie jest przeznaczony do bezpośredniego spożycia. Nie wolno go spożywać, ani używać do chłodzenia napoi. Suchy lód jest środkiem mrożąco – chłodzącym stosowanym w różnych dziedzinach przemysłu. Suchy lód nie ma nic wspólnego z kostkami lodu konsumpcyjnego.  
 • Obowiązuje zasada: ograniczyć do minimum czas otwarcia pojemnika z suchym lodem, a tym samym czas przebywania bezpośrednio przy pojemniku.
 • Należy pamiętać, że ze względu na właściwości suchego lodu nie należy go przechowywać w szczelnie zamkniętych, nieprzystosowanych do tego pojemnikach, gdyż grozi to ich rozsadzeniem, co może być niebezpieczne dla zdrowia i życia.
 • Pojemnik z suchym lodem oraz sam suchy lód należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt.
 • Bezpośredni kontakt z dwutlenkiem węgla (CO2) w postaci stałej (suchy lód ma temp - 78° C ) może spowodować odmrożenia.
 • NIE dopuścić do połknięcia, ponieważ połknięcie suchego lodu może doprowadzić do bardzo poważnych obrażeń wewnętrznych. W przypadku połknięcia zapewnić natychmiastową pomoc lekarską.
 • Nie wprowadzać suchego lodu do kanalizacji, piwnic, szybów i podobnych miejsc, gdzie jego stężenie stałoby się nadmiernie wysokie. 

Jeśli dojdzie do bezpośredniego kontaktu z suchym lodem, należy: 

 1. Kontakt ze skórą: odmrożenia skóry przemywać przez ok. 15 minut letnią wodą, następnie okryć jałowym opatrunkiem i zapewnić pomoc lekarską.
 2. Kontakt z oczami: bolesne i trudno gojące się odmrożenia mogą spowodować trwałe uszkodzenia wzroku. Oczy po zetknięciu z suchym lodem natychmiast przepłukać letnią wodą, płukanie powtarzać przez kolejne 15 minut. Następnie okryć jałowym opatrunkiem zachowując sterylność. Zapewnić natychmiastową pomoc lekarza okulisty.
 3. Osoby, u których zaobserwowano: przyspieszony oddech, bóle głowy, niemożność poruszania się, brak przytomności, należy wyprowadzić na świeże powietrze, zapewnić spokój i ciepłe okrycie. Wezwać lekarza

Zobacz także:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

© Strona wykonana przez dotblue